1:FIRMA 2.4

1:FIRMA 2.4

Kedy?

12. 12. 2019

Kde?

MTS, spol. s r. o. (Krivá 266)

Decembrové stretnutie sa uskutočnilo 12. decembra 2019 vo firme MTS Krivá na tému Budúcnosť firmy/organizácie a bolo spojené s exkurziou vo firme. Hosťami na stretnutí boli: zakladateľ spoločnosti MTS, spol. s r. o. Juraj Habovštiak a ich projektový manažér Juraj Žák. Tí nám prostredníctvom úvodnej prednášky predstavili firmu – od vzniku spoločnosti až po súčasnosť. Následne sme sa presunuli do výrobných hál, kde sme mali možnosť vidieť výrobné priestory, v rámci ktorých prebieha výroba automatických výrobných liniek zväčša na robotizovaných pracoviskách. Už prvé dojmy nás presvedčili, že spoločnosti záleží na kvalite výrobkov, dobrom mene spoločnosti a spokojnosti zamestnancov.

 

Stretnutie pokračovalo diskusiou na podnikateľské témy a budúcnosť podnikania. Účastníci odchádzali nadšení a inšpirovaní podnetnými myšlienkami, ktoré dostali od hostí. „Veľmi pozitívne z dnešného stretnutia vnímam príklad p. Habovštiaka, ktorý mi dal návod ako správne podnikať – čestne a s Bohom,“ zhodnotila stretnutie jedna z účastníčok.

 

Od septembra 2019 sa na našich stretnutiach pre podnikateľov zúčastnilo spolu 43 účastníkov, medzi ktorými boli podnikatelia, zamestnanci, ale aj študenti a mladí ľudia, ktorí o podnikaní ešte iba snívajú. „Páčilo sa mi na stretnutiach prepojenie teórie s praxou, pretože jedna vec je počuť, ale vidieť naživo je viac ako dvakrát počuť.“

 

Tešíme sa, že na Orave môžeme navzájom prepájať ľudí, ktorí aj vďaka podnikaniu rozvíjajú náš región.


 

Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie