1:FIRMA 5

1:FIRMA 5

Kedy?

24.5.2018

Kde?

Sinaj City Hub, Trstená

 

 

V mesiaci máj je pred nami ďalšie zo stretnutí podnikateľov na Orave, kde ponúkame priestor podnikateľom rásť vo svojom podnikaní a na druhej strane dávame príležitosť tým, ktorí rozmýšľajú pustiť sa do podnikania a zrealizovať svoj vlastný podnikateľský plán.


TÉMA: Kľúčové aktivity a zdroje podniku
/Procesná mapa. Materiálne a nemateriálne zdroje/


Každý obchodný model vyžaduje kľúčové zdroje. Tieto zdroje umožňujú podniku vytvárať a ponúkať návrh hodnoty, dosahovať trhy, udržiavať vzťahy so segmentmi zákazníkov a dosahovať výnosy.

Aké kľúčové zdroje vyžadujú vaše vzťahy so zákazníkmi? Odpoveď na túto a mnohé ďalšie otázky sa dozviete na stretnutí 1:FIRMA.


HOSŤ: Tomáš Záškvara,
konateľ spoločnosti NEOSHIP s.r.o.

Pochádza zo Záhoria, študoval politológiu, má tri deti a svoje skúsenosti sa snaží odovzdávať aj prostredníctvom dobrovoľníckych aktivít pre mládež. Aktuálne pracuje v Námestove ako konateľ spoločnosti NEOSHIP. Prostredníctvom expedičného systému, ktorý vyvinuli, pomáhajú už od roku 2013 predovšetkým eshopom zefektívniť ich expedičné procesy. Jeho skúsenosti z oblasti predaja, manažmentu a marketingu sa snaží pretvárať do aktivít, prostredníctvom ktorých budú profitovať ich zákazníci, aj celá naša spoločnosť.


Prihlasovací formulár
Kapacita je obmedzená!

 

Príďte zdieľať svoje skúsenosti z oblasti podnikania, odborné rady či typy a vytvorme na Orave silnú podnikateľskú sieť. „Stretnutie so správnym človekom môže ušetriť veľa námahy a peňazí v biznise. Podnikanie sa dnes dá dlhodobo robiť iba v sieťach, v ktorých sú dôvera a znalosti,“hovorí Ján Košturiak z IPA Slovakia. Budúcnosť podnikania je v našich rukách.

 

Ďalšie naplánované termíny v rámci sérii stretnutí 1:FIRMA, ktorých sa oplatí zúčastniť:

  • jún 2018 / Podnikanie a politika
  • CELODENNÉ STRETNUTIE /júl-august/
  • september 2018 / Príjmová a nákladová štruktúra podniku
  • október 2018 / Riadenie projektov
  • november 2018 / Digitálny podnik
  • december 2018 / Kľúčoví partneri a dodávatelia
  • CELODENNÉ STRETNUTIE /december/

 

Jednotlivé termíny stretnutia tematicky nesúvisia. Môžete prísť na ktorýkoľvek termín. Registrácia vopred je u všetkých stretnutí povinná kvôli obmedzenej kapacite!

 

Tešíme sa na Vás ;)

Ďalšie najbližšie akcie