1:FIRMA 8

1:FIRMA 8

Kedy?

20.11.2018 16:00-20:00

Kde?

NOWORK, Námestovo

Séria stretnutí podnikateľov na Orave 1:FIRMA pokračuje. Novembrové stretnutie bude opäť v coworkingovom centre NOWORK v Námestove, dňa 20. novembra 2018, od 16:00 – 20:00 hod.

Prvá časť stretnutia bude pokračovaním témy z minulého mesiaca: Príjmová a nákladová štruktúra podniku  / Cenotvorba. Náklady a výnosy. CashFlow. Zdroje financovania podniku. Hosťom bude Ing. Ján Skubeň, ktorý už viac ako 14 rokov podniká so svojou manželkou Jankou Skubeňovou v Accrual s. r. o.  a ponúkajú poradenstvo a servis v oblastiach účtovníctva, miezd, daní, bezpečnosti práce, požiarnej ochrany, školiacej činnosti a hasiacej technike.


Druhá časť stretnutia sa bude niesť v téme: Digitálny podnik / IT inovácie a e-Commerce s hosťom Ing. Ladislavom Ovsákom zo spoločnosti NEOSHIP s.r.o. V oblasti online pracuje už viac ako 10 rokov. Aktuálne sa venuje komplexným online riešeniam v rámci projektu Live Digital.


Technologická budúcnosť firmy spočíva v prepojení reálnych a digitálnych procesov. Takéto integrované prostredie je dnes čoraz viac reprezentované novými technológiami, virtuálnou realitou, umelou inteligenciou a podobne. Aké prvky charakterizujú digitálny podnik? V čom spočívajú výhody pre veľkých aj malých podnikateľov? Aj o tom sa bude rozprávať na ďalšom stretnutí podnikateľov na Orave.


Vopred je potrebné sa PRIHLÁSIŤ.


Poplatok

  • 10 € / stretnutie
  • zľava 5 € / stretnutie (študenti, ženy na materskej dovolenke a nezamestnaní)


Pokračovanie stretnutí 1:FIRMA

  • 13. december 2018 / Kľúčoví partneri a dodávatelia
  • CELODENNÉ STRETNUTIE /december/ Kultúra a hodnoty podniku to sú hodnotní ľudia. Sociálne podnikanie a zdieľanieJednotlivé termíny stretnutia tematicky nesúvisia. Môžete prísť na ktorýkoľvek termín. Registrácia vopred je u všetkých stretnutí povinná kvôli obmedzenej kapacite!  Tešíme sa na Vás ;)
Ďalšie najbližšie akcie