1 FIRMA 9

1 FIRMA 9

Kedy?

13.12.2018 16:00

Kde?

SINAJ City Hub, Trstená

„Zmysel podnikania nemôže byť iba zisk a peniaze, ale niečo viac – hlbší zmysel, pomoc ľuďom a tomuto svetu, trpiacemu veľkými morálnymi a ekologickými ranami.“ Slová Jána Košturiaka zo spoločnosti IPA Slovakia. „Ako si my, podnikatelia, môžeme navzájom pomôcť?“ Otázka, ktorú si možno kladie veľa podnikateľov. „Jeden človek môže zmeniť svet, ale nemôže to urobiť sám.“ znie výrok J. Pollocka. A keďže silné podnikanie je o spolupráci, v rámci najbližšieho stretnutia sa budeme zaoberať sieťovaním, spoluprácou a vytváraním partnerstiev medzi jednotlivými podnikateľmi navzájom.

Pred nami je posledné tohtoročné stretnutie v rámci celoročných stretnutí podnikateľov na Orave 1: FIRMA. Uskutoční sa v predvianočnom čase, vo štvrtok 13. decembra 2018, v čase od 16:00 – 20:00 hod. SINAJ City Hub v Trstenej. Hlavná téma je Kľúčoví partneri a dodávatelia. Sieťovanie. Spolupráca. Partnerstvo.

Čaká nás bohatý program s predvianočnou atmosférou. Súčasťou stretnutia bude prezentácia podnikateľských nápadov mladých začínajúcich podnikateľov, ktorí sa rozhodli svoje talenty premeniť na reálne startupy a začať podnikať.

Okrem začínajúcich podnikateľov sa predstavia aj niektorí z podnikateľov, ktorí už majú bohaté skúsenosti v podnikateľskej oblasti a odprezentujú svoje biznisy. Jedným z nich bude aj začínajúca podnikateľka, ktorá počas roka pracovala na tvorbe svojho biznis plánu, aby postupne začala rozbiehať svoje podnikanie. Bonusom jej prezentácie bude aj ochutnávka pirohov, s ktorými sa rozhodla podnikať na Orave. V čom sú jedinečné jej pirohy? To sa dozviete od nej osobne na stretnutí 1: FIRMA.

Stretnutie bude obohatené o diskusiu s niektorými hosťami, ktorí počas roka viedli jednotlivé témy Canvas modelu, ktorým sme sa v rámci Stretnutí podnikateľov na Orave postupne venovali.

Zároveň spomedzi všetkých účastníkov, podnikateľov, ktorí sa počas roka zúčastňovali jednotlivých stretnutí, vrátane posledného stretnutia (13. decembra 2018), vyberieme troch, ktorí budú odmenení možnosťou zúčastniť sa jedného z vybraných modulov Podnikateľskej univerzity alebo konferencie Podnikatelia, spojte sa!.

Určite sa máte na čo tešiť. A my sa už teraz tešíme na Vás.

Je potrebné sa vopred PRIHLÁSIŤ.


Poplatok

  • 10 €/stretnutie
  • zľava 5 €/stretnutie (študenti, ženy na materskej dovolenke a nezamestnaní)


  

Stretneme sa vo štvrtok 13. decembra 2018 o 16:00 v SINAJ City Hub ;-)

Ďalšie najbližšie akcie