Brain and Breakfast 3

Brain and Breakfast 3

Sinaj City Hub

Kedy?

19.4.2018, 8:30 – 10:00

Kde?

SINAJ City Hub, Trstená

Inšpiratívny štart do pracovného dňa

Začnite deň raňajkami s inšpiráciou. Rozvíjajte svoje obzory a inšpirujte sa vždy iným zaujímavým rečníkom. Predstavte si veci z rôznych perspektív a nakuknite za ich hranice. A popritom máte ďalšiu príležitosť osobne sa rozvíjať, stretnúť a spoznať nových ľudí a vzájomne sa s nimi prepájať.

 

Dôležitá osobnosť v Čechách ako pozvaný hosť

V mesiaci apríl je hosťom inšpiratívnych raňajok, tzv. Brain&Breakfast, česká štátna prokurátorka, JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D. ktorá prostredníctvom online prenosu bude rozprávať na tému: Vnímání spravedlnosti je odrazem důvěry společnosti v justici. Lenka Bradáčová má bohaté skúsenosti v danej oblasti. Je hlavnou štátnou zástupkyňou v Prahe, členkou rekodifikačnej komisie pre procesné trestné právo a členkou Rady pre mediáciu a probáciu. Absolvovala množstvo zahraničných stáži a pravidelne sa venuje prednáškovej činnosti.

 

Interaktívne zapojenie pomocou aplikácie sli.do

Počas online prenosu je možné klásť otázky hosťovi prostredníctvom aplikácie sli.do.

 

Inovatívny krok s dobou

Prešov. Žilina. Trstená. Tri mestá na Slovensku, kde pravidelne 1x mesačne prebiehajú inšpiratívne raňajky, Brain&Breakfast. Využite jedinečnosť podujatia, ktorú si nemôže hocikto dovoliť. Raňajky sú za dobrovoľný príspevok a je potrebné sa vopred prihlásiť TU:

 

Stačí sa ráno 19. apríla 2018 zobudiť a prísť do SINAJ City Hub. Naraňajkujete sa už u nás. Tešíme sa na vás!

Ďalšie najbližšie akcie