Brain and Breakfast 4

Brain and Breakfast 4

SINAJ City Hub

Kedy?

4.5.2018, 8:30 – 10:00

Kde?

SINAJ City Hub, Trstená

Vychutnajte si raňajky s inšpiráciou

Hokejový tréner, kouč, manažér a spisovateľ PhDr. Marián Jelínek, PhD. prichádza v mesiaci máj ako hosť na Brain&Breakfast s témou Motivace v době blahobytu.

 

Čo považujeme v našich životoch za úspech? K čomu máme motivovať, viesť, inšpirovať mladých ľudí? Je možné si užívať hedonistický /pôžitkársky/ blahobyt  a zároveň byť vnútorne šťastný? Ako znížiť negatívne dopady blahobytu ako napr. problematiku samovrážd, rastúcu spotrebu psychofarmaku a pod.? Tieto a iné otázky sú pre hosťa provokáciou k zamysleniu sa. Odpovede prezradí prostredníctvom online prenosu už prvý májový piatok v ranných hodinách.

 

Tvorcom otázky sa môže stať každý

Zaujala Vás téma a chcete sa opýtať hosťa otázku, ktorá Vám beží hlavou? Stačí si zapnúť aplikáciu Sli.do a položiť akúkoľvek otázku k téme počas online prenosu.

 

Bonusové raňajky

Brain&Breakfast ponúkol tému Motivace v době blahobytu ako BONUS, čo znamená, že záznam z týchto raňajok tentokrát nebude k dispozícii v archíve. Nezmeškajte príležitosť a príďte sledovať s nami do SINAJ City Hub do Trstenej online prenos z Českej republiky so vzácnym hosťom.

 

Vopred je potrebné registrovať sa TU.

Raňajky sú za dobrovoľný príspevok.

Nájdite si vo svojom nabitom pracovnom programe čas na inšpiráciu. Využite ranné hodiny na pracovné stretnutie s raňajkami v SINAJ City Hub v Trstenej.

Tešíme sa na Vás!

 

 

Ďalšie najbližšie akcie