Inšpiratívna konferencia K.R.O.K.

Inšpiratívna konferencia K.R.O.K.

Kedy?

14.3.2019 o 19:00

Kde?

Dom kultúry Trstená

14. marca 2019 o 18:00 hod. sa v Dome kultúry v Trstenej uskutočnil už 6. ročník inšpiratívnej konferencie K.R.O.K.. Vypočuli sme si osem príbehov ľudí z rôznych oblastí, ktorí nás svojím príbehom motivovali, inšpirovali a povzbudili urobiť KROK dopredu.

Jedným z ôsmich hostí konferencie bol Marián Čaučík, spoluzakladateľ Hnutia kresťanských spoločenstiev detí eRko a riaditeľ Dobrej noviny, ktorý vo svojom osobnom príbehu priblížil aj vznik Dobrej noviny, z ktorej je dnes jedna z najväčších verejných zbierok v našej krajine. 
Na začiatku jeho príspevku sme si všetci minútou ticha uctili Danicu Olexovú, projektovú manažérku Dobrej noviny, ktorá zahynula pri leteckom nešťastí v Etiópii.

Svojim príbehom inšpiroval aj Juraj Bača, známa tvár z televízie, ktorý predstavil svoju cestu k herectvu a aj svoje angažovanie sa v charite a dobrovoľníctve, kde sa snaží preniesť dobré myšlienky z papiera do každodenného života.

Hosťom bola aj Katarína Hutyrová, spoluzakladateľka „sekáča“ NOSENE, ktorá presvedčila mladých ľudí o tom, že nakupovať v sekáči môže byť trendy. 


Hosťom bola aj Anežka Kováliková, rodáčka z Oravy, ktorá prostredníctvom svojho projektu Díky, čauko plasty, priblížila témy recyklácie produktov a znečisťovaní planéty.


Na pódiu vystúpili aj Ondrej Vrábel, Jozef Kivoň, Janka Danišová. Veľkou inšpiráciou bol aj príbeh Michala Szaba, otca piatich detí, ktorý je sám príkladom toho, že aj každodenný život, žitý pre svojich najbližších je výnimočný.


Dom kultúry sa aj tento rok naplnil ľuďmi, ktorí hľadajú inšpiráciu a motiváciu do svojich ďalších rozhodnutí. 


Dôležitý odkaz, ktorý zaznel na konferencii platí pre každého z nás: „Ak chceme, aby veci mali pre nás zmysel, musia mať obsah a hodnotu“. 


Atmosféru konferencie Vám priblížia zábery nášho fotografa.


Ďakujeme všetkým našim hosťom a už teraz sa tešíme ďalší ročník konferencie. 

 

Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie