Inšpiratívne raňajky 10

Inšpiratívne raňajky 10

Kedy?

25.10.2018

Kde?

SINAJ City Hub, Trstená

Čo všetko sa musí stať, aby sa mladý chlapec z českého mesta Třince presadil medzi celebritami? Aké sú ingrediencie úspechu vo svete showbiznisu a v bežnom živote? Čo treba obetovať a aká je úloha okolia, spoločnosti a rodiny pri formovaní osobnosti? Odpovede prezradí hosť, Tomáš Klus, prostredníctvom online prenosu 25. októbra 2018 od 8:30 – 10:00 hod. v SINAJ City Hub v Trstenej, kde budú prebiehať Inšpiratívne raňajky Brain&Breakfast, na tému Cesta písničkáře.


Tomáš Klus,
hudobník, herec, manžel, otec troch detí a aktívny občanJeho meno sa stalo značkou. Pre niekoho hudobná ikona a pre iných kontroverzná postava s politickými názormi. Vždy sám sebou, autentický, s poetikou pesničkára. Ako interpret má na svojom konte 5 štúdiových albumov. Zahral si ako herec v niekoľkých filmoch, vrátane známej rozprávky Tři bratři. Na svojich sociálnych sieťach, rovnako ako počas koncertov, rád otvára otázky demokracie, slobody a viery. Svojich poslucháčov sa snaží podnecovať k debatám.


Príďte a zapojte sa aj vy do diskusie. Možnosť položiť otázku hosťovi budete mať aj vy prostredníctvom aplikácie Sli.do.Vopred je potrebné sa REGISTROVAŤ.

 

Prečo prísť na Brain&Breakfast?

  • dozviete sa nové myšlienky a zaujímavé informácie od hosťa
  • spoznáte nových ľudí, čím získate nové cesty pre prepájanie sa navzájom
  • získate inšpiráciu a príležitosť osobného rozvoja
  • vychutnáte si raňajky v SINAJ City Hub


 

Ako prebiehajú Inšpiratívne raňajky?8:15 – 8:30          
Raňajky v SINAJ City Hub, Trstená


8:30 – 9:30          
Cesta písničkáře


9:30 – 10:00       
Diskusia s možnosťou kladenia otázok hosťovi Tomášovi Klusovi
Raňajky sú za dobrovoľný príspevok.Tešíme sa na Vás.

Ďalšie najbližšie akcie