Inšpiratívne raňajky 10

Inšpiratívne raňajky 10

Kedy?

25.10.2018

Kde?

SINAJ City Hub, Trstená

Tomáš Klus. Hudobník, herec, manžel, otec troch detí a človek, ktorému nie je ľahostajné ani spoločenské dianie, bol hosťom októbrových Inšpiratívnych raňajok Brain&Breakfast s názvom: „Cesta písničkáře“. Prítomným prostredníctvom online prenosu vyrozprával svoj osobný životný príbeh o tom, ako sa dokázal presadiť medzi celebritami.

Už od detstva túžil byť slávny a ísť po stopách svojho otca, ktorý mal vlastnú kapelu. V 10.tich rokoch mu náhle otec zomrel. Tomáš sa nevzdal a naďalej aj napriek prekážkam šiel za svojimi snami. Začal sa venovať športu, ale viackrát mu bolo taktne naznačené, že by sa mal vzdať športových ambícií a začať sa venovať niečomu inému. „Je čas opustiť ľadovú plochu a ísť na balet.“ Veta, ktorú počas svojho života často počúval Tomáš Klus. Napokon sa prestal venovať športu a objavil nové príležitosti v divadelnom, hereckom a hudobnom svete, kde prerazil. Vďaka hudbe a divadlu môže svoje myšlienky šíriť ďalej...


Odhodlanie ísť za svojím snom bola myšlienka, ktorá sa niesla aj počas Inšpiratívnych raňajok, ktorých sa môžete zúčastniť aj vy pravidelne jedenkrát do mesiaca.


Srdečne Vás pozývame do našich priestorov, kde sa môžete inšpirovať každý mesiac na inú tému s iným hosťom. Zároveň spoznáte nových ľudí a spolu s nami si vychutnáte raňajky v príjemnom prostredí SINAJ City Hub v Trstenej.


Tešíme sa na vás už o mesiac s témou: „Netvárime sa, že chceme zachrániť celý svet. Chceme pomôcť konkrétnemu človeku.“


Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie