Inšpiratívne raňajky 13

Inšpiratívne raňajky 13

Kedy?

31.1.2019 8:30

Kde?

SINAJ City Hub Trstená

Večera v reštaurácii môže vypadať aj inak ako len prísť, objednať si, zaplatiť a odísť. Ivon a Tino Hrnčiarovi,manželský pár s netradičnou reštauráciou, sú prvými hosťami Inšpiratívnych raňajok Brain&Breakfast v roku 2019 a prihovoria sa na tému: Rodinný biznis so zážitkami. Vo štvrtok 31. januára 2019 v čase od 8:30 do 10:00 hod. priblížia tému podnikania inak prostredníctvom online prenosu v SINAJ City Hub v Trstenej.


Ivon a Tino sú mladý slovenský pár podnikajúci v Prahe. Pred šiestimi rokmi si povedali, že „reštaurácie sú nuda“. A tak založili pop-up reštauráciu Forbidden Taste – koncept večerí na netradičných miestach plný tajomstiev a prekvapení. Jedlo nikdy neservírujú na tanieroch a hostia dopredu nevedia, kam na svoju večeru idú. Ako sa z dvoch marketérov stali priekupníci zážitkovej gastronómie? Ide spoločne skĺbiť podnikanie a manželstvo? Dá sa po stovkách eventov vymyslieť ešte niečo nové? A prečo musí všetko v najlepšom skončiť? Aj na tieto otázky nám Ivon a Tino zodpovedajú na januárových Inšpiratívnych raňajkách.


Srdečne Vás pozývame prísť si vypočuť príbeh páru, ktorý svoj nápad zrealizovaný v podobe pop-up reštaurácií posunul na úroveň rodinnej firmy organizujúcej už aj netradičné firemné akcie na mieru.


Prečo prísť na Brain&Breakfast ?

  • dozviete sa nové myšlienky a zaujímavé informácie od hostí
  • spoznáte nových ľudí, čím získate nové cesty pre prepájanie sa navzájom
  • získate inšpiráciu a príležitosť osobného rozvoja
  • vychutnáte si raňajky v SINAJ City Hub

 


Ako prebiehajú Inšpiratívne raňajky?


8:15 – 8:30     Raňajky v SINAJ City Hub, Trstená


8:30 – 9:30     Rodinný biznis so zážitkami


9:30 – 10:00   Diskusia s možnosťou kladenia otázok hosťom prostredníctvom Sli.do
Vopred je potrebné sa REGISTROVAŤ.


Raňajky sú za dobrovoľný príspevok.


Tešíme sa na vás!

Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie