K.R.O.K. 7

K.R.O.K. 7

Kedy?

9.9.2020 o 18:00

Kde?

Dom kultúry Trstená

Hoci pandémia konanie inšpiratívnej konferencie K.R.O.K. oddialila, siedmy ročník predsa len bude. 

Na konferencii K.R.O.K. aj po siedmy krát vystúpia osobnosti, ktorých životný príbeh je iný, inšpirujúci, posúvajúci vpred.


Snažíme sa ukázať najmä mladým ľuďom iný pohľad. Teší nás, že aj úspešné osobnosti z celého Slovenska sú ochotné prísť na Oravu a motivovať ľudí, aby hľadali, a našli v sebe odvahu napĺňať sny, kráčať vlastnou cestou, prinášať zmenu, meniť svet i seba. Chceme im dať impulz k tomu, aby naplno rozvinuli potenciál, ktorý v sebe majú, nielen pre svoje dobro, ale aj sveta“ hovorí predseda združenia Branislav Kožuch. 


V stredu 9. septembra 2020 o 18:00 hod. sa ťa čakáme v Dome kultúry v Trstenej. Už teraz sa môžeš tešiť na 8 inšpiratívnych hostí. Jeden z nich bude dokonca zahraničný hosť z Poľska.


Pýtaš sa, akí hostia to budú? Nuž na mená si budeš musieť počkať. Ale môžeme ti prezradiť, že jeden z nich bol víťazom Car Pitchu počas minuloročného festivalu Forbes 30pod30. Priniesol svetu medicínske zariadenie, ktoré už teraz zachraňuje životy. Mladá dizajnérka upcyklujúca módu, ktorá vytvára z odpadu znovu funkčné a dizajnové kúsky. Aj toto budú hostia na 7. ročníku K.R.O.K.-u. A s nimi aj ďalší. 


A že si na K.R.O.K.-u ešte nebol? O čom táto inšpiratívna konferencia je, si môžeš pozrieť aj
v tejto reportáži.


„KROK opäť nesklamal. Ďakujeme, že aj v malej Trstenej, môžeme byť vďaka VÁM, súčasťou veľkých vecí. Veľa síl do ďalšej práce,“
napísala o konferencii jedna z účastníčok minulých ročníkov.


Príď si aj ty vypočuť príbehy osobností, ktoré môžu inšpirovať práve teba.


Vstup na konferenciu je zdarma. Počet účastníkov je obmedzený a bude v súlade s pandemickými predpismi.


Inšpiratívna konferencia K.R.O.K. je tento rok spolufinancovaná Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Interreg V-A Poľsko-Slovensko 2014-2020. Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie