Kalendár Christus Vivit 2. polrok

Kalendár Christus Vivit 2. polrok

Kedy?

Kde?

Milý priateľ/priateľka,

tešíme sa veľkému záujmu o náš kalendár Christus Vivit. Ako sme sľúbili, po pol roku Ti prinášame jeho druhú časť. Ak máš aj prvú časť, určite už vieš aké posolstvo nesie. Ak ho však vidíš prvýkrát, vedz, že  je viac ako „len“ kalendárom s peknými myšlienkami. Je to nový spôsob, ako prečítať pápežskú encykliku Christus Vivit a zároveň cesta, ktorá Ti pomôže prežiť naplno, že Kristus žije! 


Každý mesiac sa nesie v inej téme. Denne ťa nakopne citát z encykliky svätého otca Františka - Christus Vivit. Aj v tomto polroku ťa týždenne čakajú rôzne výzvy v danej téme, ktoré Ti pomôžu prežiť ju naplno. Nechýba ani priestor, kde si môžeš zapísať, čo ťa v daný týždeň čaká. Časť s výzvami otáčaj týždenne, obrázky s citátmi denne.  


Ani tentokrát nechýba atraktívna grafika a originálne fotografie, ktoré nie sú len anonymné tváre z internetu. Viacero z nich pochádza z objektívov našich priateľov. 


Toto nie je len kalendár... Je to cesta, ktorá ťa prevedie nasledujúcim rokom tak, aby  si si mohol na konci povedať: „Tento rok som prežil naozaj VIAC!“.


Chcem si objednať kalendár 


Autorský tím 


V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže

 

Cena kalendára bez dopravy je 6€/ks. 

Doprava: 


OSOBNÉ VYZDVIHNUTIE - kalendár bude  možné vyzdvihnúť si v budove Sinaj city hub v Trstenej (žltá budova oproti kostolu). E-mailom vás informujeme o čase, kedy si budete môcť kalendár vyzdvihnúť. 

 

POŠTOU - Cena poštovného je 3€.

 

Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie