Muži, milujte svoje manželky

Muži, milujte svoje manželky

Kedy?

9.12.2018 o 16:00

Kde?

SINAJ City Hub, Trstená

Ako dosiahnuť, aby bola Vaša žena spokojná? Druhú adventnú nedeľu na túto otázku odpovedal Richard Vašečka, ktorý mal k príležitosti vydania novej knihy o 16:00 hod. v priestoroch SINAJ City Hub v Trstenej prednášku na tému: „Muži, milujte svoje manželky“.

 

„Väčšina mužov si roky láme hlavu hľadaním odpovede na otázku: Čo mám robiť, aby bola moja žena spokojná? Niektorí si hovoria: Milujem ju, a preto chcem, aby bola spokojná!“ Iní sa o to usilujú, pretože chcú mať sami pokoj: Keď bude spokojná, dá snáď pokoj aj mne!“ Aj Richard patril roky medzi tých, ktorí si lámal hlavu s tým, ako dosiahnuť, aby bola jeho manželka spokojná. Ale už si neláme. Odpoveď už našiel a podelil sa o ňu aj s nami.V nedeľné popoludnie si prišlo vypočuť prežité skúsenosti Richarda Vašečku 60 mužov, niektorí aj s manželkami. Richard sa spolu so svojou manželkou podelil o mnohé rady pre manželov, aby mohli aj naďalej rásť vo vzájomnej láske a porozumení v manželstve. Počas prednášky mnohí využili aj možnosť klásť otázky.
Jeho najnovšiu publikáciu Muži, milujte svoje manželky bolo možné si po skončení prednášky zakúpiť. Takisto bola k dispozícií aj ďalšia publikácia z jeho pera
Milovať a ctiťVeľmi hojná účasť potvrdila, že muži na Orave chcú milovať svoje manželky podľa vzoru Krista, ktorý obetoval seba samého za svoju nevestu Cirkev. 

Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie