Orava a jej dedičstvo

Orava a jej dedičstvo

Kedy?

do 26.10.2018

Kde?

Orava

Kreatívna súťaž pre mladých vo veku 15-20 rokov, ktorí vidia potenciál Oravy a jej kultúrneho a prírodného dedičstva, ktorý nie je využitý.

Zároveň aj pre ľudí, ktorých zaujíma marketing a tvorba sloganov či grafických návrhov.

 

Súťaž „Orava a jej dedičstvo“ je pre mladých ľudí, z poľskej aj slovenskej Oravy, ktorí majú zaujímavé nápady ako inovatívne a atraktívne poukázať na bohatstvo Oravy, aby nezostalo nepovšimnuté. Prihlásiť sa môžu trojčlenné tímy aj jednotlivci.

 

O ČO IDE?


Cezhraničná súťaž, v ktorej môžeš vytvoriť (spolu s tímom) návrhy, ktoré sú atraktívne pre vás a zároveň komunikujú, čo všetko znamená „Orava“. Priestor, kedy sa v kreativite, slovných hračkách a v čomkoľvek inom budeš môcť úplne odviazať, aby si ukázal, že Orava nemusí ostať nepovšimnutá, práve naopak!

 

Okrem súťaženia sa môžeš aj veľa naučiť od ľudí z praxe - mentori, ktorí budú na súťaží prítomní, sa s tebou podelia o skúsenosti a vedomosti z tvorby reklamného materiálu či kampane a o množstvo praktických tipov z fungovania marketingu.


Víťazný návrh bude zrealizovaný a možno práve kvôli tvojmu nápadu ľudia aspoň začnú rozmýšľať o Orave ako o mieste, ktoré má čo ponúknuť. 

Ako to bude vyzerať?


Súťaže sa zúčastnia osobitne slovenské a osobitne poľské tímy.


Prihlásení jednotlivci vytvoria navzájom tímy, v ktorých budú súťažiť


Všetky zapojené tímy z jednej krajiny sa v daný deň stretnú a  pod vedením odborníkov v marketingovej oblasti budú tvoriť návrhy propagačného materiálu - návrhy na tričká, mikiny, slogany, ...


Na konci súťažného dňa, budú najlepšie dva za slovenskú a najlepšie dva za poľskú stranu, komisiou vybrané návrhy, posunuté do verejného hlasovania.

Návrh tímu, ktorý vo verejnom hlasovaní získa najviac hlasov, bude zrealizovaný a finančne zastrešený cez Program cezhraničnej spolupráce Interreg V-A Poľsko-Slovensko 2014-2020.


 

Ak máš ešte ďalšie otázky, napíš nám alebo zavolaj na adrenalin@ozviac.sk alebo ‭0948 404 878‬.


Prihlásiť sa môžete do 22.10. 2018  


https://goo.gl/forms/uGGM2TirJwE0WQep2

 

Presne toľko času máš na to, aby si sa spojil s ľuďmi, s ktorými by si si vedel predstaviť zapojiť sa do tejto súťaže, pretože neskôr môže byť už neskoro.

Počet možných prihlásených tímov do súťaže je obmedzený.


 

Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie