Orava a jej dedičstvo

Orava a jej dedičstvo

Kedy?

do 26.10.2018

Kde?

Orava

-   Mám 15-20 rokov.
-   Vidím potenciál Oravy a jej kultúrneho a prírodného dedičstva, ktorý nie je využitý.
-   Keď si k tomu na chvíľu sadnem, asi nebudem mať problém vymyslieť spôsob, ako ostatným ukázať
    svoj pohľad na Oravu.
-   Kreativita, tvorivosť, nápaditosť...? Keby som chcel, aj by som to v sebe vyhrabal.
-   Marketing a tvorba sloganov či grafických návrhov je pre mňa zaujímavá. Alebo aj nie.. ale takáto
    skúsenosť sa mi môže hodiť.

 


Našiel si sa tam? V tom prípade máme pre teba ponuku!Súťaž „Orava a jej dedičstvo“ je pre mladých ľudí, z Poľskej aj Slovenskej Oravy, ktorí majú zaujímavé nápady ako inovatívne a atraktívne poukázať na bohatstvo Oravy, aby nezostalo nepovšimnuté. Prihlásiť sa môžu tímy aj jednotlivci.WHAT THE FUN?


Žiadna sranda, ale cezhraničná súťaž, v ktorej môžeš vytvoriť (spolu s tímom) návrhy,ktoré sú atraktívne pre vás a zároveň komunikujú, čo všetko znamená „Orava“. Priestor, kedy sa v kreativite, slovných hračkách a v čomkoľvek inom budeš môcť úplne odviazať, aby si ukázal, že Orava nemusí ostať nepovšimnutá, práve naopak!


 A okrem súťaženia sa môžeš aj veľa naučiť od ľudí z praxe - mentori, ktorí budú na súťaží prítomní, sa s tebou podelia o skúsenosti a vedomosti z tvorby reklamného materiálu či kampane a o množstvo praktických tipov z fungovania marketingu.


Víťazný návrh bude zrealizovaný a možno práve kvôli tvojmu nápadu ľudia aspoň začnú rozmýšľať o Orave ako o mieste, ktoré má čo ponúknuť.Ako to bude vyzerať?


Súťaže sa zúčastnia osobitne slovenské a osobitne poľské tímy.


Prihlásení jednotlivci vytvoria navzájom tímy, v ktorých budú súťažiť


Všetky zapojené tímy z jednej krajiny sa v daný deň stretnú a  pod vedením odborníkov v marketingovej oblasti budú tvoriť návrhy propagačného materiálu - návrhy na tričká, mikiny, slogany, ... 


Na konci súťažného dňa, budú najlepšie dva za slovenskú a najlepšie dva za poľskú stranu, komisiou vybrané návrhy, posunuté do verejného hlasovania.


Návrh tímu, ktorý vo verejnom hlasovaní získa najviac hlasov, bude zrealizovaný a finančne zastrešený cez Program cezhraničnej spolupráce Interreg V-A Poľsko-Slovensko 2014-2020.
 


Chcem sa prihlásiť ako jednotlivec


Áno, je to možné. Ak vidíš potenciál a bohatstvo, ktoré Orava v sebe má, vieme ťa spojiť s ďalšími, ktorí zmýšľajú podobne ako ty a zatiaľ sa nepoznáte, alebo len neviete, že máte podobné postoje.
Po ukončení prihlasovania vás budeme kontaktovať a vytvoríme tímy, v ktorých budete na súťaži spolupracovať.

 

 

Koho mám zháňať do tímu?

Jeden tím môže mať troch členov, pričom odporúčame, aby aspoň jeden mal skúsenosti s grafickou tvorbou. Ďalej je v tíme priestor pre kreatívcov, nápaditých ľudí, textárov... – tých, ktorí tvoria a komunikujú svoje myšlienky a nápady spôsobom, ktorý zaujme. Alebo sa to aspoň neboja skúsiť a možno práve teraz s tým začať!

 

Čo tým získam?

 

Finančné zastrešenie víťazného návrhu
Nové vedomosti, skúsenosti a zručnosti, vďaka facilitácii v oblasti marketingu počas tvorenia návrhov

 

Možná ďalšia spolupráca s OZ V.I.A.C.  a tak získanie ďalších skúsenosti a referencií pre budúcnosť
Pre výhercov sú pripravené aj vecné ceny vo forme zážitku a spoznávania Oravy

 

 

Ak máš ešte ďalšie otázky, napíš nám alebo zavolaj na adrenalin@ozviac.sk alebo ‭0948 404 878‬.

 

 

Prihlásiť sa môžete do 22.10. 2018

 


Presne toľko času máš na to, aby si sa spojil s ľuďmi, s ktorými by si si vedel predstaviť zapojiť sa do tejto súťaže, pretože neskôr môže byť už neskoro.
Počet možných prihlásených tímov do súťaže je obmedzený. 

Ďalšie najbližšie akcie