Stratila sa láska

Stratila sa láska

Kedy?

26.5.2019

Kde?

Poprad

V Poprade sa stratila láska. Nie však naozaj, ale  v muzikáli s rovnomenným názvom, ktorý si pripravili pre svojich rovesníkov, rodičov a všetkých Popradčanov naši mladí birmovanci. Ľudské hriechy dali uniesť lásku, aby jej už nepatril svet. Školáci sa ju rozhodli hľadať a napriek spiknutiu hriechov sa im to nakoniec podarilo. 

Od decembra 2018 do mája 2019 viac ako 60 birmovancov a 18 dospelých nacvičovali tance, učili sa texty, pripravovali kulisy, vyberali vhodné piesne, ... Nich z nich na začiatku ani netušil, že ich to bude „stáť“ desiatky hodín ich voľného času.  Ich „výsledok“ si v prvý deň prišlo pozrieť viac ako 750 divákov. Predstavenie plné krásnych piesní a veselých aj dojímavých scén zapôsobilo na celé hľadisko. Hosťom bol aj náš p. biskup Andrej Imrich, ktorý ocenil peknú myšlienku muzikálu i úžasný výkon mladých hercov. 


Všetci, ktorí stoja za dlhodobou prípravou tohto projektu, pracovali s radosťou a entuziazmom. Birmovanci ponúkli všetky svoje talenty a dary, veľa svojho času a ochoty. Spoločne sa všetkým podarilo krásne dielo oslavujúce Božiu dobrotu a nikdy nekončiacu a nestrácajúcu sa lásku. 












"Projekt podporený z rozpočtu PSK"

Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie