Vianočný ples

Vianočný ples

Kedy?

26.12.2018

Kde?

Dom kultúry, Trstená

V stredu 26. decembra 2018 sa uskutočnil 6. ročník Vianočného plesu pre mladých zo spoločenstiev z nášho okolia, ktorý sa niesol v duchu motta: Hľadaj radosť v Pánovi a dá ti, za čím túži tvoje srdce (Ž 34, 7).

Začali sme spoločnou svätou omšou v kostole sv. Martina v Trstenej, odkiaľ sme sa presunuli povzbudení homíliou otca Matúša do priestorov Domu kultúry, kde už na nás čakala krásne vyzdobená sála a DJ Martin Šikyňa s pestrým repertoárom skladieb, ktorými nám spríjemňoval čas strávený na tomto plese.


Ples otvoril otec Braňo svojím príhovorom a modlitbou. Dievčatá oblečené v elegantných šatách a chlapci v oblekoch, starší i mladší, členovia spoločenstiev či speváckych zborov. Spolu sa nás nazbieralo viac ako 150 ľudí, ktorí sa rozhodli pre tanečnú zábavu inak – bez alkoholu, zahájenú v Božej prítomnosti.Na plese nechýbala ani tradičná vianočná kapustnica, živá ľudová hudba v podaní Dominiky a Filipa, a bohatá tombola, za ktorú našim sponzorom srdečne ďakujeme. O rozmanitosť ďalšieho občerstvenia sme sa postarali sami či už vianočnými zákuskami našich maminiek alebo inými dobrotami, o ktoré sme sa medzi sebou podelili. DJ Martin zabezpečil, aby sme všetky naše výčitky z vianočného vyjedania vytancovali pri nestarnúcej retro klasike aj najnovších hudobných hitoch. O zachytenie spomienok na tieto radostné chvíle sa postaral náš fotograf Dávid.
Viac fotiek nájdete TU.

Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie