Grant pre mladých

Grant pre mladých

Kedy?

24.3.2019

Kde?

Slovensko

Dobrý nápad nemusí zostať len v tvojej hlave!

 

Veď toto by predsa mohlo fungovať lepšie. Tento odpad tu vôbec nemusel byť. Tento problém sa dal vyriešiť jednoduchšie. Táto myšlienka bola skvelá, len škoda, že ju nemal kto posunúť vyššie... Títo mladí ľudia sú fakt akční... Chcem byť ako oni...

 

Máš veľa nápadov, ale málo príležitostí? Alebo nevieš kam sa obrátiť? Ako svoj nápad zrealizovať? Alebo máš už v hlave plán a chýbajú Ti peniaze?

 

Nájdi si parťáka/parťáčku, alebo malú partiu priateľov, či spolužiakov a daj nám vedieť o svojom nápade na projekt, ktorý je v niečom inovatívny, alebo podporuje demokraciu.

 

Môžeš tak získať grant pre svoj projekt až do výšky 500 Eur.

 

Termín na posielanie návrhov je do 24.3.2019.

 

Všetky bližšie informácie nájdeš na https://yodel.sk/#preprojekty

 

Tento grant je súčasťou konferencie o nových prístupoch k mladej generácii YoDel, ktorá sa bude konať v dňoch 9. - 10. 4. 2019 v Poprade. Viac info o konferencii nájdeš na www.yodel.sk.  

Určite aj tebe niekedy prebehne hlavou myšlienka, čo by sa v tvojom okolí dalo zmeniť či vylepšiť. Ako sa však posunúť od myšlienky k činom? Ak máš s priateľmi či spolužiakmi nápad na projekt, ktorý je v niečom inovatívny alebo podporuje demokraciu, dajte nám o ňom vedieť. Na jeho podporu môžete získať až 500 EUR.

 

Všetko potrebné je na webe https://yodel.sk/#preprojekty

 

Premýšľajte, tvorte, no najmä, napíšte nám o vašom nápade, do 24.3.2019.

 

Termín na posielanie návrhov je 24.3.2019

 

 

  • Zdieľaním statusu na FB/instagrame/mailom medzi ostatnými pracovníkmi s mládežou (+ obrázok v prílohe FB1/FB2 alebo Yodel_projekty)

 

 

Máte vo svojom okolí mladých, ktorí premýšľajú o tom, čo v ich okolí by sa dalo zmeniť alebo vylepšiť? Alebo takých, ktorí k tomu potrebujú trochu pošťuchnúť?

Konferencia YoDel o nových prístupoch k mladej generácii podporí nápady na projekty, ktoré sú buď v niečom inovatívne alebo nejakým spôsobom podporujú demokraciu, a to až do sumy 500 EUR. Pomôžme rozšíriť túto informáciu medzi mladých, ktorí by túto možnosť mohli využiť.

 

Všetky podrobnosti sú na webe https://yodel.sk/#preprojekty. Deadline pre prihlásenie projektov je 24.3.2019Ďakujeme, že nám pomáhate zdieľať túto možnosť s mladými a všade tam, kde by mohla byť užitočná

 

Tím konferencie YoDel


Ďalšie najbližšie akcie

Žiadne najbližšie akcie