"Máš na to..." inšpiratívny večer o tom čo s talentami

22. február 2018 / 19:00 – 21:00 hod / SINAJ City Hub, Trstená

Inšpiratívny večer „MÁŠ NA TO...“ už má svoj náhradný termín!!! Srdečne Vás pozývame 22. februára 2018 o 19:00 hod do SINAJ City Hub do Trstenej na inšpiratívny večer, ktorý bol v novembri zrušený kvôli nepriaznivým snehovým podmienkam. Príďte sa inšpirovať ako objaviť a využiť dary a talenty v prospech seba a druhých. Inšpirovať prídu osobnosti, ktoré na vlastnom príbehu ukážu ako svoje dary a talenty využívajú oni. Tešia sa na Vás hostia Peter Kuračka, Andrej Zhaňač a Marián Ligda.

Vopred je potrebné rezervovať si svoje miesto vyplnením prihlasovacieho formuláru TU. Kapacita obmedzená! Vstupné je 3 € (v cene je zahrnuté aj malé občerstvenie).

V prípade otázok nás kontaktujte na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na telefónnom čísle: +421 948 849 922.

Pozvanie prijali hostia:

#1 Peter Kuračka (vrcholový futbalista, športový psychológ, kouč)

Máš na to Peter

Bývalý vrcholový futbalista, ktorý už počas svojej 16-ročnej kariéry sa zaujímal o psychické aspekty výkonnosti športovca. Sledoval ako jednotlivci a tím zvládajú rozhodujúce momenty v súťažiach, posledné minúty kľúčových zápasov, zlomové chvíle olympijských hier a vrcholných podujatí. Jeho najväčšie úspechy sú víťazstvo v Slovenskom pohári, účasť v Pohári UEFA a druhé miesto v Slovenskej lige. Ako on ovplyvňuje psychické nastavenie športovcov pred zápasom? Ako pracovať so svojou psychikou efektívnejšie? Ako vplýva tlak či stres na lepší výkon? Zohráva líderstvo v tíme predpoklad k úspechu? Aký vplyv majú rodičia a ich prístup na svoje deti? Ako sa vyrovnať s neúspechmi, chybami, kritikou? Ako on konkrétne pomáha športovcom, tímom, trénerom a iným ľuďom mimo športovej oblasti, ktorých profesia vyžaduje neustále podávanie vrcholných výkonov? Odpovede na otázky odpovie medzinárodne certifikovaný kouč a športový psychológ, ktorého klientami sú individuálni športovci, tímy, športové kluby, aj ľudia a organizácie mimo športovej oblasti.

#2 Andrej Zhaňač (psychológ, filozof, pracovník v LEAF /Identifikácia talentov)

Máš na to Andrej

Počas štúdia na vysokej škole stážoval v Kolégiu Antona Neuwirtha a vďaka tej skúsenosti sa rozhodol skúsiť štúdium v zahraničí. Patrí k Slovákom, ktorí študovali na jednej z prestížnych univerzít vo svete, na škótskej univerzite v Edinburghu, no vrátil sa na Slovensko. Aké skúsenosti získal v zahraničí? Čo ho pritiahlo naspäť na Slovensko? Momentálne pracuje v LEAF, kde objavuje talenty mladých ľudí. Čo je jeho pracovnou náplňou? Ako on prispieva k rozvoju talentov mladých ľudí? Kto má potenciál stať sa osobnosťou? Ako konkrétne on pomáha písať inšpiratívne príbehy budúcich osobností? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky zaznejú práve na Inšpiratívnom večeri.

#3 Marián Ligda (reprezentant Slovenska v zjazdovom lyžovaní, freeride lyžovaní)

Máš na to Marián

K športu ho priviedli rodičia, od piatich rokov sa venuje mnohým športovým aktivitám. Najvýraznejšie úspechy zaznamenal ako reprezentant Slovenska v zjazdovom lyžovaní, neskôr freeride lyžovaní, či futbale. Po úraze chrbtice v roku 2005 je na invalidnom vozíku, no športu sa venuje naďalej. Vzhľadom na katastrofálne podmienky v slovenskom športe odmietol reprezentovať Slovensko v zjazdovom lyžovaní. Miluje freeride lyžovanie a voľný terén, voľnosť je pre neho najväčším pôžitkom. Patrí medzi piatich SITSKI lyžiarov na planéte, ktorí jazdia najextrémnejšie svahy sveta so sklonom väčším ako 45%. Na handbikoch po celom Slovensku spoločne s priateľmi športovcami i známymi osobnosťami zbiera financie na pomoc začínajúcim športovcom alebo deťom s hendikepom. Od roku 2011 pomáha budovať povedomie a výsledky aj ako reprezentant Slovenska v Sledge Hokeji. Spolu s Curlingom je to  jediný kolektívny šport telesne postihnutých na Slovensku. Od roku 2012 reprezentuje Slovensko v Sledge Hokeji, taktiež je hráčom českej ligy vo farbách Zlínu. V roku 2013 na handbike prešiel z Liptova do Paríža 1 840 km za 16 dní. Viac o našom hosťovi si môžete prečítať na jeho osobnej stránke TU.

Máš na to plagat

 

Mikolasik

V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže

Sídlo: Ústie nad Priehradou 41, 028 01 Trstená
Kancelária: Železničiarov 253/1, 028 01 Trstená
                   +421 948 849 922
                   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
                   www.ozviac.sk
IČO: 42 217 202
DIČ: 2023 297 287
Číslo účtu: IBAN SK61 7500 0000 0040 1397 5251
BIC (SWIFT)CEKOSKBX