YoDel – konferencia o nových prístupoch k mladej generácii

YoDel

REGISTRÁCIA TU!

Občianske združenie V.I.A.C. – Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže v spolupráci s občianskym združením Youthwatch, Mestom Poprad a ďalšími partnermi Vás pozývajú na konferenciu YoDel, ktorá sa bude sa konať dňa 12.3.2018 v Tatranskej galérii v Poprade. Konferencia je zameraná na nové trendy v práci s mládežou, na to, ako sa mládež vyvíja, kam smeruje, čo všetko so sebou táto zmena prináša a na potrebu nových prístupov k mladej generácii.  

Konferencia je určená pre podnikateľov, zástupcov firiem, pedagogických pracovníkov, a tiež pracovníkov s mládežou z neziskových organizácií,  ktorí si uvedomujú nevyhnutnosť  priamo reagovať na potreby mladých ľudí. Pre tých, ktorí hľadajú spôsoby a možnosti, ako mladých ľudí zaujať, či nadchnúť, ako sa k nim viac priblížiť a dať im priestor, aby mohli rozvíjať svoj potenciál. Aby sa firmy, školy, či organizácie, stávali čoraz viac  miestom priateľským pre mladých ľudí.

„Výnimočnosť tohto podujatia je v tom, že prepája neziskový sektor práce s mládežou s biznis sektorom. Tým, že sa menia mladí ľudia, musí sa meniť aj spoločnosť a verejný život vo všetkých oblastiach. Konferencia sa nezameriava len na jednu oblasť, ale cieľom je vzájomne prepájať sektory verejného života a mimovládnych organizácií, ktorí chcú prinášať mladým ľuďom možnosti, aby mohli naplno rozvinúť svoj potenciál a tým zlepšovať úroveň vlastného fungovania, znižovať náklady a zvyšovať vlastnú efektivitu, či už na úrovni školy, firmy, alebo v organizáciách,“ hovorí Branislav Kožuch, predseda V.I.A.C.-Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže.

Program bude plný skvelých tém, workshopov a diskusií. Súčasťou budú kvalitní speakeri a lektori napr. Janette Mazíniová Motlová z organizácie EDUMA- od emócií k poznaniu,  Marián Kolník, mentor vrcholových manažérov, Tomáš Pešek – školiteľ v oblasti neformálneho vzdelávania v práci s mládežou na národnej i medzinárodnej úrovni a ďalší...

Konferencia je súčasťou projektu, ktorý je podporený Ministerstvom školstva vedy výskumu a športu Slovenskej republiky.

Registračný poplatok vo výške 10 Eur bude v plnej sume využitý na podporu inovácií v práci s mládežou, a rozvoj mladých talentov.

Program na stiahnutie TU!

YoDel program

 

Mikolasik

V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže

Sídlo: Ústie nad Priehradou 41, 028 01 Trstená
Kancelária: Železničiarov 253/1, 028 01 Trstená
                   +421 948 849 922
                   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
                   www.ozviac.sk
IČO: 42 217 202
DIČ: 2023 297 287
Číslo účtu: IBAN SK61 7500 0000 0040 1397 5251
BIC (SWIFT)CEKOSKBX